Напередодні свята Різдва Христового до нас у бібліотеку завітала дуже чудова людина - Микола Аржанов і подарував для наших читачів дуже гарні книги. Бібліотекарі Шепетівська міська бібліотека №1 висловлюють слова подяки за такі подарунки та підтримку у розвитку культури та поповнення фонду нашої бібліотеки.
Немає коментарів:
Дописати коментар